Війна випробовує нас на міцність. Щодня ми бачимо, як вона руйнує наші будинки та долі.
Народні депутати Верховної Ради оперативно зареєстрували, обговорили та проголосували закон, яким внесено значні зміни до Податкового та Митного кодексів. Зокрема, відповідно до нових норм, з 1 квітня повністю звільняються від оподаткування транспортні засоби, що ввозяться з-за кордону.
Ми готові купити для вас і забезпечити доставку старих машин з абсолютно будь-яких авто-аукціонів США або Канади.
Перевага нашої компанії в тому, що ми не кидаємо наших клієнтів напризволяще, а супроводжуємо їх з початку до кінця, на всіх етапах покупки авто з США.
Чи потрібно порівнювати ціни українського вторинного авторинку з цінами в США
-
Дата публікації:2 червня 2020
-
Поділитися:
Клієнти Колумб Трейд, перш ніж прийняти рішення про покупку автомобіля на страховому ринку США, попередньо вивчають пропозиції і вартість цікавих варіантів на ринку України. Багато хто вважає цілком розумним підходом ознайомитися з оголошеннями, перевірити авто на місці самостійно, оглянути автомобіль з середини на реальному ринку. Далі ми спробуємо з’ясувати, наскільки важливий огляд машини наживо, і чи потрібно порівнювати ціни вторинного ринку з цінами американських аукціонів.
Особливості формування ціни на вторинному ринку автомобілів
Український вторинний авторинок масштабніше ринку нових авто. З урахуванням розвитку сучасних технологій та інтернету, сфера продажів старих авто все більше переходить в режим онлайн-торгівлі, хоча деякі покупці все ще вибирають відвідувати автобазари.
Перед тим, як звернутися до менеджерів Колумб Трейд, щоб знайти потрібну машину на американських страхових аукціонах, вивчити пропозиції та ціни в Україні точно не буде зайвим. Але, потрібно розуміти деякі нюанси такого підходу:
● вивчення внутрішньої цінової політики вимагає часу і бажання;
● вказану в оголошеннях ціну не можна розглядати, як реальну вартість автомобіля, оскільки кожен продавець індивідуально оцінює свою машину;
● на живих ринках і онлайн-оголошеннях можна визначити тільки приблизний діапазон цін.
Велика кількість машин, які продаються на вторинному ринку, в більшості випадків є пропозицією перекупників. Такі продавці часто демпінгують ціни. Якщо ціна істотно вище середньоринкової, то перекупник має хоче отримати максимальний прибуток. Коли машину продають за дуже низькою ціною, це свідчить про наявність проблем, які продавець не хоче або не може вирішити.
Різниця в покупці машини наживо в Україні та онлайн в США
Купівля автомобіля на живому автобазарі не гарантує його 100% справність. Багато покупців виявляють технічні проблеми через кілька місяців після придбання машини. Тому твердження, що покупка авто на вторинному ринку України безпечніша, ніж на аукціоні в США, є невиправданим. Більше того, якщо звернутися до надійного посередника, це гарантує покупцю фінансову безпеку.
Інші відмінності між покупками авто на вторинному ринку України і США:
- Головне правило українського ринку — купити дешевше і продати дорожче. Більшість власників прагнуть продати старий автомобіль за ціною майже нового. На аукціонах США вся історія лота відкрита, і він продається за реальною вартістю.
- Якщо машина довгий час не продається на українському ринку, власник поступово знижує ціну. Часто за низькою ціною пропонують машину з невеликим пробігом в хорошому технічному стані, що вже викликає підозру.
- Купуючи авто в США, немає необхідності безпосередньо спілкуватися з продавцем, вся інформація міститься в описі лота, і її в будь-який момент можна перевірити. За приховування інформації про пошкодження американське законодавство передбачає адміністративну і кримінальну відповідальність.
Якщо порівнювати фінансову вигоду покупки старої машини в Україні та США, другий варіант виграє. Якщо у покупця є час на підбір відповідного за всіма параметрами лота і його доставки, краще розглянути американські машини. У межах виділеного бюджету з США можна пригнати модель останніх років випуску з мінімальним пробігом, незначними ушкодженнями і багатою комплектацією. Аналог в Україні обійдеться на 40% дорожче, але комплектація машини буде меншою.
Деякі посередники, що надають послуги пригону авто з США, пропонують систему трейд-ін або лізингу. Якщо лізинг — це довгострокова оренда з правом викупу, то трейд-ін — це можливість частково розрахуватися за машину з США своїм старим вживаним автомобілем. Менеджери посередника оцінюють вартість на авторинку України, покупцеві залишається тільки доплатити решту суми.
І остання ключова вигода пригону авто з Америки полягає в тому, що більша частина українського вторинного ринку — це ті ж привезені з США биті машини, злегка відремонтовані і виставлені з великою націнкою. Тут потрібно додатково враховувати, що перекупники скуповують в основному найдешевші лоти, які сміливо можна назвати мотлохом.
Залиш заявку на підбір супер вигідного авто!