Війна випробовує нас на міцність. Щодня ми бачимо, як вона руйнує наші будинки та долі.
Народні депутати Верховної Ради оперативно зареєстрували, обговорили та проголосували закон, яким внесено значні зміни до Податкового та Митного кодексів. Зокрема, відповідно до нових норм, з 1 квітня повністю звільняються від оподаткування транспортні засоби, що ввозяться з-за кордону.
Ми готові купити для вас і забезпечити доставку старих машин з абсолютно будь-яких авто-аукціонів США або Канади.
Перевага нашої компанії в тому, що ми не кидаємо наших клієнтів напризволяще, а супроводжуємо їх з початку до кінця, на всіх етапах покупки авто з США.
Порівняння американських аукціонів Copart-IAAI-Manheim
-
Дата публікації:6 липня 2020
-
Поділитися:
Всі аукціони США — це закриті для сторонніх осіб торгові майданчики. Брати участь в торгах можуть тільки компанії після спеціальної реєстрації та офіційного оформлення. Майже всі майданчики в Америці є дилерськими, тобто орієнтовані на професійних покупців з відповідним досвідом. При цьому для участі в торгах допускаються тільки професіонали. Велика частина автомобілів, що продається на майданчиках, є офіційними машинами від партнерів виробників транспортних засобів. Вони потрапляють на майданчики за схемою Trade-in, від страхових і лізингових компаній.
Всі північноамериканські майданчики входять в єдину національну асоціацію, яка виступає контролюючим органом. Асоціація стежить за виконанням певних вимог під час процесу торгів. Весь автопарк проходить передпродажну підготовку, а деякі лоти мають дилерську гарантію. Деякі автомобілі можуть бути зовсім новими або з мінімальним пробігом.
Аукціони в США дуже часто об'єднуються в різні мережі і мають безліч представництв у великих містах. Найбільш відомими майданчиками для продажу вживаного або нового транспорту є Manheim, ADESA, Copart, Insurance Auto Auctions і NPA. Є й ряд інших більш дрібних аукціонів, на яких також можна знайти різні цікаві лоти. Розглянемо більш докладно відмінності основних аукціонів.
1. Цілі автомобілі та інша техніка
Кожен майданчик спеціалізується на певному типі транспорту. Є аукціони, на яких продається ціла техніка, а також майданчики, де представлений битий транспорт.
Цілі авто продають на Manheim, ADESA, Copart, NPA.
Биті лоти можна знайти на Copart, Insurance Auto Auctions.
2. Детальний аукціонний лист
Учасники торгів можуть заздалегідь ознайомитися з детальним описом пошкоджень транспортного засобу і дізнатися про загальний стан автомобіля. Для цього формується спеціальний інформаційний лист, що включає всю необхідну інформацію.
Аукціонний лист доступний на всіх майданчиках крім Copart.
3. Гарантія пробігу
Щоб представити лоти в більш вигідному світлі, майданчик перевіряє пробіг транспорту. Показання одометра повинні відповідати заявленим цифрам в аукціонному аркуші.
Гарантувати відповідність пробігу сьогодні можуть всі майданчики, крім Copart. На цьому аукціоні є великий ризик прийняти участь в торгах за автомобіль неналежної якості або з фальшивим пробігом.
4. Перевірка історії на AutoCheck
AutoCheck — це багатоступенева перевірка історії транспортного засобу. Кожному автомобілю привласнюється певний бал. Чим вищий бал, тим вище якість авто в порівнянні з іншими. AutoCheck дозволяє перевірити історію пробігу і використання, правовий статус, кількість попередніх власників та інше. Заздалегідь учасник торгів може дізнатися, чи потрапляв автомобіль в серйозну ДТП, чи використовувався в прокаті.
Сьогодні всі великі аукціони в США (Manheim, ADESA, Copart, Insurance Auto Auctions і NPA) пропонують перевірку історії на AutoCheck.
5. Післяпродажна перевірка
Деякі великі майданчики проводять післяпродажну перевірку (PSI). Клієнт може повернути автомобіль неналежної якості, якщо він помітно відрізняється від заявленого на аукціоні. Таку можливість сьогодні пропонують дві компанії — Manheim і ADESA.
6. Кількість автомобілів в тиждень
Загальний обсяг проданих автомобілів додатково свідчить про рівень майданчика. Чим вище тижневий обсяг, тим більш популярний аукціон. Серед інших виділяється майданчик Manheim, на якому в тиждень виставляється 200 тисяч лотів. Друге місце серед великих майданчиків займає Copart (116 тисяч авто). Третє місце — ADESA з позначкою в 70 тисяч автомобілів на тиждень. Далі йдуть Insurance Auto Auctions і NPA (по 50 тисяч авто в тиждень).
7. Детальний опис пошкоджень
Кожен лот забезпечується детальним описом всіх технічних моментів. На сайті потенційний учасник аукціону може дізнатися про характер пошкоджень, глибину подряпин, площута розмір вм'ятин. Для більшої частини пошкоджень передбачені детальні фотографії. Також майданчик описує стан салону і пошкодження всередині авто, якщо такі є.
Сьогодні детальний опис пошкоджень пропонують тільки майданчики Manheim, ADESA і NPA.
8. Відсоток економії
Купівля будь-якого автомобіля в США на перевіреному аукціоні — це справжня економія. Але відсоток економії в значній мірі залежить від рівня майданчика. Деякі компанії пропонують більш вигідні умови ніж інші. Найцікавішою з точки зору економії буде співпраця з аукціонами Copart і Insurance Auto Auctions (економія до 60%). Але ризик придбати авто в поганому технічному стані на цих майданчиках залишається високим.
Решта американських аукціонів (Manheim, ADESA і NPA) пропонують авто, які будуть на 40% дешевше, ніж аналогічні автомобілі в Україні. Ризиків при роботі з цими компаніями менше, але й економія не така вигідна.
Залиш заявку на підбір супер вигідного авто!